Europska noć istraživača 2023.

Kategorija: Događanja Objavljeno: Ponedjeljak, 02 Listopad 2023 Napisao/la Antonia Budanko Brkić

U petak 29.9.2023. učenice Nika Kero, Nika Lisica, Sara Bralić, Sara Karaban, Perla Sikirić, Lana Petković, Cvita Sikirić, Eva Mirkov sa profesoricama Monikom Peša, Ivanom Kadoić Stojanov i Antoniom Budanko Brkić sudjelovale su i drugom po redu Noći istraživača. Europska noć istraživača dio  je projekta Reconnect Science with the Blue Societys koji stavlja naglasak na  ulogu znanosti u svakodnevnom životu i važnost očuvanja prirode.

Izvodili su se pokusi na temu Klimatske promjene kroz padaline. Bilo je jako zanimljivo. Mnogobrojna djeca sa roditeljima su s radošću radili pokuse. Mogle su se čuti rečenice poput: "Ovdje se pravi znanost."

Zahvaljujemo se našim curama bile su jako vrijedne, odlične, za svaku pohvalu!

Hitovi: 133

Ustanove

Školsko zvono

Korisne poveznice