Pozivnice za svečanost

Kategorija: Knjižnica Objavljeno: Četvrtak, 08 Listopad 2020 Napisao/la Marijana Pavić

 

Učenici 4.b razreda sa svojom su učiteljicom Ivanom Sorić nakon pročitanog romana Mate Lovraka Družba Pere Kvržice  izradili pozivnice za veliku svečanost otvorenja staroga mlina. 

Oduševljeni zgodama Perine družine i njihovim pothvatom i sami su se osjetili dijelom ove književne družine. Pozivnice su ispisivali jedni drugima, prijateljima, roditeljima, rođacima i književnim likovima te su ih oslikali, i dekorirali kako bi bile što ljepše i posebnije. Sad samo trebaju pronaći svoj „stari mlin“  i započeti vlastitu avanturu beskonačne dječje igre! Ovime su se pridružili još jednoj aktivnosti poticanja čitanja u sklopu eTwinning projekta Uz čitanje riječi rastu u koji smo se posredstvom naše školske knjižnice uključili ove školske godine.

Ustanove

Školsko zvono

Korisne poveznice