Šale. trice, zvrndalice u izvedbi Jadranke Čunčić Bandov

Kategorija: Knjižnica Objavljeno: Srijeda, 03 Svibanj 2023 Napisao/la Marijana Pavić

  Nakon pet godina u našoj školi ponovno smo ugostili sjajnu hrvatsku spisateljicu i lutkaricu Jadranku Čunčić Bandov.

U 45-minutnom kolaž igrokazu Šale, trice, zvrndalice, gđa Jadranka je neiscrpnom energijom izvela čitav spektar svojih kratkih i veselih dječjih igrokaza te učenike upoznala sa svojim neobičnim lutkama. Na kraju je pokazala i kako njezine lutke nastaju – od najobičnijih i naoko trivijalnih stvari i predmeta kao što su tikva, kuhača, podmetač, torba i sl.

Predstavi su prisustvovali svi učenici od prvog do četvrtog razreda, a neki su se okušali i u samostalnom nastupu uz gđu Jadranku jer je predstava bila interaktivnog karaktera.

Na susret s Jadrankom Čunčić Bandov koji je održan 2018. podsjetite se uz intervju koji su s njom vodile bivše učenice naše škole i članice novinarske grupe časopisa Dešpet: http://www.despet-casopis.com/licem-u-lice/280-od-otpada-do-lutke

 

Ustanove

Školsko zvono

Korisne poveznice