Bridging the Gap predstavljen na STEM webinaru

Kategorija: Diseminacija Napisao/la Monika Peša

        

Predstavljanje Erasmus+  programa Bridging the gap na webinaru STEM i eTwining projekti 

U petak 25.studenog 2022., od 13 do 14 sati, sam u sklopu edukacije STEM i eTwinning projekti, u organizaciji  AMPEU (Agencija za mobilnost i programe Europske unije) 
na platformi Teams, u društvu dragih kolegica Maje Balat iz OŠ Stanovi i e Twininng ambasadorice Anite Šimac iz OŠ Petra Preradovića iz Zadra predstavila između ostalog i naša dva Erasmus+ projekta i pokazala što smo sve radili proteklih godina u OŠ Stjepana Radića Bibinje i izvan nje. Škola i kolege su dobili velike pohvale i čestitke na izvrsnom radu. Na webinaru je bilo prijavljeno preko 100 ljudi iz cijele Hrvatske. 

 

Hitovi: 136

Ustanove

Školsko zvono

Korisne poveznice