Prilagodba obvezne lektire

Kategorija: Diseminacija Objavljeno: Ponedjeljak, 29 Kolovoz 2022 Napisao/la Jasminka Adžić Sikirić

U sklopu Erasmus+ projekta naziva Bridging the gap profesorice Marta Škunca i Jasminka Adžić Sikirić pohađale su tečaj u Ateni u listopadu prošle godine pod nazivom Managing a diverse classroom - Facing with Upcoming Challenges. U sklopu diseminacije projekta uz pomoć učenika 5. i 7. r. izradile su slikovnicu ruskog književnika Aleksandra Sergejeviča Puškina Bajka o ribaru i ribici koja je na obveznom popisu lektire za 5.r. te su istu prilagodile za djecu s različitim poteškoćama u razvoju tako što su bajku; za razliku od izvorne verzije; ilustrirale, stih zamijenile proznim oblikom i napravile audio - video zapis koristeći ilustracije iz slikovnice što možete pogledati na sljedećoj poveznici.

Hitovi: 178

Ustanove

Školsko zvono

Korisne poveznice