Diseminacija na roditeljskom sastanku

Kategorija: Diseminacija Objavljeno: Četvrtak, 13 Veljača 2020 Napisao/la Marina Lisica

U srijedu 5.2.2020. nastavnica Engleskog i Njemačkog jezika Nina Lonić predstavila je roditeljima kroz Power Point prezentaciju neke od suvremenih metoda poučavanja koje je naučila u sklopu edukacije projekata Ralf i Erasmus+ kao što je izvanučionićna nastava, uporaba raznih didaktičkih i digitalnih nastavnih materijala, radionice poput učenja po postajama, igre socijalizacije te razmjena mailova sa učenicima iz druge države. Nastavnica također već par godina potiče učenike u pisanju sastava, pjesama i stripova na engleskom jeziku koji se nalaze na web stranici škole.

Na istom roditeljskom sastanku, učiteljica Matematike Monika Peša je također putem Power Point prezentacije predstavila roditeljima nastavu na otvorenom o kojoj je učila na tečaju u Švedskoj u sklopu Erasmus + projekta "Mogu Više".

  

Hitovi: 373

Ustanove

Školsko zvono

Korisne poveznice