Erasmus akreditacija

Kategorija: Uncategorised Objavljeno: Utorak, 24 Siječanj 2023 Napisao/la Marina Lisica

Nakon dva uspješna Erasmus+ projekta, naša škola postala je ponosna nositeljica Erasmus akreditacije, svojevrsne članske iskaznice za Erasmus obitelj.

Dobivanje akreditacije omogućuje nam jednostavnije sudjelovanje u projektima i trajni pristup financiranju. Dodijeljena akreditacija vrijedi do kraja ovog programskog razdoblja (do 2027.godine) i omogućuje lakše sudjelovanje na mobilnostima našim učiteljima ali i našim učenicima za koje u narednim godinama također planiramo mobilnosti s ciljem međunarodne vršnjačke suradnje.

Ciljevi našeg programa su:

1.) jačati europsku dimenziju škole s naglaskom na višejezičnost i multikulturalizam

2.) razvijati i poboljšati strategije učenja i poučavanja svakog pojedinog učenika s naglaskom na poučavanje učenika posebnih obrazovnih potreba

3.) razvijati poduzetničke vještine u djece već od najranije dobi