Upute korisnicima školske knjižnice

Kategorija: Knjižnica Objavljeno: Ponedjeljak, 25 Svibanj 2020 Napisao/la Marijana Pavić

Dragi učenici, drage učiteljice i učitelji!

Tijekom trajanja mjera zaštite od zaraze virusom COVID-19  školska knjižica pružat će osnovne i nužne usluge svojim korisnicima na sljedeći način:

  • Učenici od 1. do 4. razreda knjige zadužuju i razdužuju ISKLJUČIVO posredstvom svojih učiteljica na način da sve knjige za povrat skupe u kutiju koju učiteljica donese ispred knjižnice. U slučaju posudbe učiteljica knjižničarki predaje popis željenih naslova s imenima učenika, a knjižničarka pripremi sve knjige koje učiteljica odnosi u razred i dijeli učenicima.
  • Učenici predmetne nastave (5. - 8. razredi) u pravilu ne dolaze u školu niti u knjižnicu. Lektirni naslovi čitaju se i dalje online. Ukoliko postoji iznimna potreba za izdavanjem knjige, učenik ili učitelj/učiteljica mora kontaktirati knjižničarku (putem WhatsAppa ili Teamsa) te se treba dogovoriti vrijeme dolaska i naslov za posudbu.

Vaša knjižničarka.

Ustanove

Školsko zvono

Korisne poveznice