Obilježen završetak projekta Čitamo mi, u obitelji svi

Kategorija: Knjižnica Objavljeno: Ponedjeljak, 22 Listopad 2018 Napisao/la Marijana Pavić

 

Ispred naše školske knjižnice u prostoru dnevnog boravka održana je mala  svečanost i domjenak povodom završetka projekta poticanja čitanja Čitamo mi, u obitelji svi.

Projekt smo započeli početkom siječnja prošle školske godine u tri treća razreda, a završili početkom listopada ove školske godine kao četvrtaši.  Svaki razred dobio je ruksak s različitim knjigama te je ovaj susret bio prilika da zavirimo u sva tri ruksaka i upoznamo se sa zanimljivim naslovima koji su uveseljavali učenike i njihove obitelji. Susretu je osim učenika prisustvovalo i nekoliko roditelja, učiteljice, ravnateljica, psihologinja, pedagoginja i knjižničarka te smo razmijenili svoja iskustva vezana uz projekt. Svi su izrazili svoje zadovoljstvo i oduševljenje projektom te je nekoliko učenika pročitalo svoje dojmove i pjesme koje su zapisali u bilježnicu učeničkih dojmova. Na kraju je održan mali domjenak uz kolače i ledeni čaj kako bi projekt završio jednako slatko kao što je i protekao.

Knjižničarka

 

Ustanove

Školsko zvono

Korisne poveznice