SKYPE MEETING

Kategorija: Diseminacija Objavljeno: Četvrtak, 19 Studeni 2020 Napisao/la Marina Lisica

Povodom Međunarodnog mjeseca školskih knjižnica učenici 7. a razreda zajedno sa knjižničarkom Marijanom Pavić i razrednicom, učiteljicom Engleskog jezika Marinom Lisica sudjelovali su u skype razgovoru s učenicima iz škole Agrupamento de Escolas de Paços de Brandão iz porugalskog grada Paços de Brandão koji se nalazi nedaleko od grada Porta.

Učenici su pripremili plakate i izlaganja na engleskom jeziku o Hrvatskoj, značajnim ličnostima u Hrvatskoj prošlosti i sadašnjosti, Zadru, Bibinjama, našoj školi, knjižnici i o svojim interesima i hobijima. Nakon izlaganja uslijedio je neformalan razgovor u kojem su učenici mogli postavljati pitanja jedni drugima. Vrlo brzo su se opustili i prepoznali zajedničke interese s vršnjacima iz Portugala te će ova upoznavanja nastaviti i samostalno preko društvenih mreža. Skype Project u organizaciji Međunarodne udruge školskih knjižničara tako je bilo jedno jako poučno i zabavno iskustvo koje ćemo rado ponoviti.

Hitovi: 291

Ustanove

Školsko zvono

Korisne poveznice