Predavanje za roditelje

Kategorija: Preventivni programi Objavljeno: Četvrtak, 16 Veljača 2023 Napisao/la Antonia Budanko Brkić

Učenici sedmih razreda ove školske godine u sklopu školskog preventivnog programa (ŠPP) i programa ZDRAV ZA PET slušaju predavanje - Sigurno ponašanje djece internetu ; prevencija ovisnosti i nedopuštenih ponašanja na društvenim mrežama. To uključuje predavanje od policije PU Zadarske (zakonodavni aspekt) i ZZJZ - Službe za  mentalno zdravlje (prevencija ovisnosti).
U sklopu tog programa u srijedu 15.2. djelatnica Volonterskog centra iz Zadra održala je predavanje za roditelje učenika sedmih razreda, također na tu temu „Sigurno ponašanje djece na internetu“.

Djelatnica je na kraju predavanja roditeljima podijelila brošure koje opisuju što je elektronično nasilje ili cyberbullyling, metode elektroničnog nasilja, načinu ponašanja i odgovornoj uporabi interneta do savjeta za roditelje i prijedloga za razgovor u obitelji.

Hitovi: 202

Ustanove

Školsko zvono

Korisne poveznice