Obilježavanje međunarodnog dana darovite djece OSJETILA-učenje kroz igru

Kategorija: STEAM radionice Objavljeno: Ponedjeljak, 22 Ožujak 2021 Napisao/la Antonia Budanko Brkić

Razvoj darovitosti složen je i dinamičan proces koji zahtijeva udruženo djelovanje velikog broja čimbenika među kojima presudnu ulogu imaju obitelj, sam pojedinac i društvena sredina. Dijete se ne razvija izolirano već u interakciji sa svojom obitelji, a potom i u kolektivu u kojem započinje druženje s vršnjacima. Iznimo je važno prepoznati darovitu djecu te im pružiti mogućnost napredovanja. Zbog toga u našoj školi organiziramo niz radionica namjenjenih darovitoj djeci.

Tako smo održali i prigodnu radionicu kako bi smo obilježili međunarodni dan darovite djece.

Primarni cilj radionice je produbiti postojeća znanja o osjetilima čovjeka te shvatiti važnost osjetila za naš život. Kroz niz vježbi  djeca su  uvidjela kako su nam za razumijevanja svijeta oko sebe važna sva osjetila podjednako. 

 

Hitovi: 920

Ustanove

Školsko zvono

Korisne poveznice