Svjetsko prvenstvo u košarci

Objavljeno: Petak, 14 Veljača 2020 Napisao/la Ana Frleta

Od 9.-15.3. 2020. održava se Državno prvenstvo u košarci.

Nakon toga od 23.-29. 3. svjetsko prvenstvo i to za kadete (dječake i djevojke) do 17 godina. U našem mjestu Bibinju u školi igrati će jedna sekcija djevojaka do 17 godina. Povodom toga učenici  3. a i 3. b sa svojim učiteljicama Jordanom Sikirić i Ivanom Sorić izradili su za svakog sudionika prigodne poklone. Napravili su 93 poklona. I to: oslikali su tanjuriće i šalice s motivima našeg mjesta i mora, brodiće sa školjkama, magnete i sapuniće s motivima Bibinja, ogrlice i narukvice s motivima glagoljice. Učenike 3. a i 3. b škola će nagraditi odlaskom u Kneževu palaču u Zadar 21.2.2020. na radionicu maškare.

                   Ivana Sorić

Hitovi: 717

Ustanove

Školsko zvono

Korisne poveznice