Skype meeting

Kategorija: Diseminacija Objavljeno: Četvrtak, 19 Studeni 2020 Napisao/la Marina Lisica

U sklopu projekta pod nazivom Skype Project u organizaciji  Međunarodne udruge školskih knjižničara grupa od osmero darovitih učenika iz 6.b razreda zajedno sa knjižničarkom Marijanom Pavić i nastavnicom Engleskog jezika Ninom Lonić sudjelovala je u Skype razgovoru s učenicima iz grada Barcelosa u Portugalu. 

Učenici su pripremili izlaganja na engleskom jeziku o Hrvatskoj, Zadru, Bibinjama, školi i knjižnici  te o knjigama koje vole čitati. Učenici iz Portugala su ponajviše pričali o omiljenim knjigama i razlogu zašto ih vole čitati. Nakon izlaganja uslijedila su pitanja o temama koje su zajedničke djeci tih godina svugdje u svijetu. To je bilo jedno jako lijepo i zabavno iskustvo koje će se, nadajmo se, ponoviti u prosincu tijekom drugog Skype razgovora o Božićnim običajima ovih dviju država.

Hitovi: 496

Ustanove

Školsko zvono

Korisne poveznice