Podjela svjedodžbi osmašima

Objavljeno: Petak, 03 Srpanj 2020 Napisao/la Ana Frleta

Danas su se naši osmaši oprostili od svoje škole. U lijepoj atmosferi pozdravila ih je ravnateljica Mirka Sikirić i njihove razrednice.

Učenik Luka Bralić 8.a, proglašen je učenikom generacije, a učenik Andrija Sorić 8.b, proglašen je najboljim učenikom u online nastavi. Intervju s Lukom Bralićem i Andrijom Sorićem možete pogledati ovdje.

Ravnateljica je nagradila i učenike: Anu Mikulić 8.b, Rebeku Šindiju 8.b, Klaru Lonić 8.a i Bartola Lukića 8.a za uzorno vladanje, odlično učenje tijekom svih osam godina školovanja, ostvarene uspjehe na natjecanjima  te promicanje ugleda škole i mjesta. Odluku o nagrađivanju učenika možete pogledati ovdje.

Učiteljsko vijeće na sjednici 25. lipnja donijelo je odluku o izricanju pedagoških mjera - nagrada, koju možete pogledati ovdje.

  

         

 

 

Hitovi: 658

Ustanove

Školsko zvono

Korisne poveznice