Mala škola krša

Kategorija: Događanja Objavljeno: Četvrtak, 16 Prosinac 2021 Napisao/la Antonia Budanko Brkić
Dana 16.11. i 26.11.2021. godine u našoj školi na satima geografije održana su četiri predavanja, odnosno četiri radionice pod projektom “Mala škola krša”, za učenike osmih i petih razreda u trajanju od četiri školska sata. Tema predavanja bio je krški reljef, a glavni fokus istraživanje krša i speleologija općenito, sa naglaskom na Cerovačke špilje. Učenici su, sudjelovanjem na satu, saznali nešto više o speleologiji, speleološkim objektima i njihovim pravilnim upravljanjem, kao i o njihovom očuvanju. Poučno i zanimljivo predavanje održala je Ana Škarica, članica bibinjskog planinarskog društva “Babulj“ i članica speleološkog odsjeka “Liburnija“ Zadar.
Hitovi: 275

Ustanove

Školsko zvono

Korisne poveznice