Korisničke upute za e-upis u 1.r.

Kategorija: Upisi u prvi razred Objavljeno: Četvrtak, 02 Ožujak 2023 Napisao/la Antonia Budanko Brkić

Kako bi što više roditelja uspjelo samostalno obaviti prijavu i potrebne radnje u sustavu, objavljujemo korisničke upute za korištenje Modula e-upisi u osnovne škole namijenjene roditeljima te se nalaze u samom sustavu e-upisi u osnovne škole.
Molimo vas da se prijavite u sustav e-Građani kako biste mogli pristupiti aplikaciji za upis. Neophodno je da ispunite sve tražene podatke (ne zaboravite inicijalni upitnik o djetetu i priložite nalaze ako ih imate (logopeda, psihologa, liječnika-ukoliko dijete ima neku kroničnu bolest).


Ako želite dijete upisati u produženi boravak, u podacima o školi i programima kliknite Biram komercijalni program za svoje dijete, tada se desno otvara prozorčić Produženi boravak –kliknite na njega i mi ćemo imati uvid u taj podatak.
Također kliknite na izborne predmete koje želite za svoje dijete. Ukoliko ne popunite sve podatke, vaš zahtjev za upis je nevažeći, već se vodi kao nacrt kojega ne možemo uzeti u obzir.

OsnovneŠkole - korisničke upute

Hitovi: 270

Ustanove

Školsko zvono

Korisne poveznice