Predavanje za roditelje

Kategorija: Preventivni programi Objavljeno: Četvrtak, 18 Siječanj 2024 Napisao/la Antonia Budanko Brkić

U srijedu 17.1. djelatnica Volonterskog centra Zadar Fani Marinović održala je predavanje za roditelje učenika sedmih razreda, na temu „Sigurno ponašanje djece na internetu“. Djelatnica je govorila o odgovornoj uporabi interneta osobito provođenju vremena na ekranu , društvenim mrežama, igricama i ovisnosti o internetu, kako je prepoznati i kako postaviti neke granice.

U kratkim crtama osvrnula se i na elektronično nasilje jer je to direktna posljedica provođenja mnogo vremena online.
Djelatnica je pripremila dosta tiskanih materijala i savjeta za roditelje te prijedloga za razgovor u obitelji.