Natjecanje Dabar

Kategorija: Događanja Objavljeno: Srijeda, 24 Studeni 2021 Napisao/la Antonia Budanko Brkić

OŠ Stjepana Radića Bibinje je ove godine po prvi puta sudjelovala na međunarodnom natjecanju iz informatike i računalnog razmišljanja Dabar 2021.  U kategoriji KiloDabar (5. i 6. razred) sudjelovala su  4 učenika, a u kategoriji MegaDabar (7. i 8. razredi) 17 učenika. Učenike je za natjecanje pripremala učiteljica informatike Nataša Magdalenić. Izvrstan uspjeh su postigla dva učenika koja su se po postignutim rezultatima našla u 10% najboljih u Hrvatskoj. To su učenici Martin Vujević iz 6.b i Mate Lepur iz 8.b razreda.

Rang liste po pojedinim kategorijama dostupne su u sustavu natjecanja (mooc.carnet.hr) gdje svi učenici  koji su sudjelovali u natjecanju mogu preuzeti svoje diplome za sudjelovanje, a oni najbolji su zavrijedili zlatnu diplomu jer su u 10% najboljih.

Zahvaljujemo svim učenicima na sudjelovanju a najboljima iskreno čestitamo na pokazanom znanju.