Večer matematike

Kategorija: Događanja Objavljeno: Petak, 04 Prosinac 2020 Napisao/la Antonia Budanko Brkić

Večer matematike je skup interaktivnih radionica koje potiču izgradnju pozitivnog stava učenika prema matematici. Sudjelovanje u zabavnim aktivnostima otkriva često zaboravljenu - zabavnu stranu matematike, stvara nove ideje o tome što matematika jest i čime se bavi te dokazuje da matematičke probleme, i bez da smo svjesni vlastitog talenta, svakodnevno svi uspješno rješavamo.

Ove godine je po osmi put održana i u našoj školi, ali je zbog epidemiološke situacije Večer matematike postala

Tjedan matematike od 30. studenog do 4. prosinca 2020.

Provodila  se u nešto drugačijim okolnostima.  Preko 250 učenika  od 2. do 8. razreda naše škole uključili su se  u brojene matematičke radionice i kvizove neki u  razredu, a neki u svojim domovima putem računala.  

1.prosinca 2020. sudjelovali su u cjelodnevnoj  video konferenciji ZLATNA VEČER MATEMATIKE 2020  s interaktivnim sudjelovanjem i raznovrsnim aktivnostima (izlaganjima, kvizovima, online natjecanjima, virtualnim izložbama …).Za više informacija pogledajte na https://zvm2020.weebly.com/ 

Nadamo se da ćemo iduće godine ponovno  svi zajedno biti u školi.

 

       

 

Hitovi: 134

Ustanove

Školsko zvono

Korisne poveznice