STEAM VALENTINOVO

Kategorija: STEAM radionice Objavljeno: Ponedjeljak, 15 Veljača 2021 Napisao/la Antonia Budanko Brkić

Učenici 7.a razreda sa učiteljicom biologije i kemije Anom Tadić Marjanović, obilježili su Valentinovo prigodnom radionicom.

Radionica se sastojala  od 6 eksperimenata, izrade balansirajućeg srca, kupidove strijele i četiri igre.

Radionica obuhvaća gotovo sva STEAM područja-prirodne znanosti, inžinjering, matematiku i umjetnost a podjeljena je na tri dijela: 1.dio: eksperimenti (difuzija srca, tajna poruka, ljubavna poruka, lava lampa, rasplesane boje, ljubavno mlijeko),  2.dio: umjetnost i inžinjering (izrada balansirajućeg srca i kupidove strijele), 3.dio: minuta za pobjedu.

Cilj ove radionice  je  popularizacija prirodnih znanosti, razvijanje životnih vještina i učenje kroz zabavu i igru te razvijanje timskog rada. Učenike se potiče na kreativnost i razvijanje kritičkog mišljenja.

Hitovi: 1003

Ustanove

Školsko zvono

Korisne poveznice