FESTIVAL LJUBAVI I ZAJEDNIŠTVA

Objavljeno: Nedjelja, 15 Siječanj 2023 Napisao/la Antonia Budanko Brkić

FESTIVAL LJUBAVI I ZAJEDNIŠTVA
(Solidarnost na djelu 2022./2023.)
Učenici naše škole pod vodstvom svojih vjeroučiteljica i ostalih nastavnika sudjelovali su u akciji Marijini obroci. Zajedničkim trudom, odricanjem, a vođeni solidarnošću s drugima izrađivali su različite proizvode razvijajući svoje talente, poduzetnički duh, empatiju i zajedništvo.


Od prikupljenih sredstava uspjeli smo osigurati topli i zdravi obrok za 44 djeteta na mjestu školovanja za godinu dana. Dobrotvorna organizacija Marijini obroci djeluje u više od 20 zemalja diljem svijeta i svojim radom potiče razvoj lokalne zajednice otkupljujući potrebne namirnice od lokalnih proizvođača. Na taj način osiguravaju topli obrok, školovanje i mogućnost za bolji život siromašnoj djeci koja bez toga vjerojatno ne bi imala tu priliku.
Zahvaljujemo svima na odazivu i sudjelovanju !
Jedan je mudar čovjek rekao: NEMA VELIKIH DOBRIH DJELA, NEGO PUNO MALIH DJELA UČINJENIH S PUNO LJUBAVI.
I zato, malo po malo koračajmo putem dobrote!

Hitovi: 169

Ustanove

Školsko zvono

Korisne poveznice