"Ubaci čep za skupi lijek"

Objavljeno: Utorak, 22 Ožujak 2022 Napisao/la Antonia Budanko Brkić

Od ove  školske godine naša se škola uključila u projekt Udruge oboljelih od leukemije i limfoma Hrvatske – „Plastičnim čepovima do skupih lijekova”. Akciji prikupljanja plastičnih čepova od čaja, sokova, kave, jogurta, nutelle,,,uključili su se svi učenici i djelatnici naše škole, ali i roditelji učenika. U razredima su postavljene plastične boce i kutije u koje se ubacuju čepovi.Osim što skupljajući čepove činimo  humanitarno djelo - pomažemo oboljelima u nabavi skupih lijekova, činimo i dobro za prirodu i okoliš. Akcije se nastavlja do kraja školske godine kada ćemo čepove predati zadarskoj "Čistoći", a do tada "Ubaci čep za skupi lijek.

Hitovi: 248

Ustanove

Školsko zvono

Korisne poveznice