Moja prva slikovnica

Kategorija: Knjižnica Objavljeno: Srijeda, 15 Svibanj 2019 Napisao/la Marijana Pavić

 

Učenici 2.a i 2.b razreda uz mentorstvo svojih učiteljica Jordane Sikirić i Ivane Sorić izradili su svoje prve slikovnice u sklopu natječaja Moja prva knjiga.

Prema pravilima natječaja autor jedne slikovnice može biti samo jedan učenik koji je ujedno autor i teksta i slike. U ovom zahtjevnom i izazovnom projektu sudjelovali su Luka Špralja, Lara Fuzul, Flora Lisica, Barbara Badrak, Klara Babara, Loreta Sorić, Laura Lonić i Marijeta Lonić koji su osmislili izvrsne, maštovite i originalne slikovnice.

Na natječaj je pristiglo čak 476 slikovnica iz 147 osnovnih škola iz Hrvatske, a dvije poticajne nagrade u našu su školu donijele učenice Lara Fuzul sa svojom, slikovnicom Puževi na lešo te Flora Lisica i njezina slikovnica Dug put do susreta. Čestitamo nagrađenim učenicama, ali i svim natjecateljima koji su stvorili prava mala remek djela ! Sve slikovnice mogu se vidjeti i pročitati u našoj školskoj knjižnici.

 

Više pročitajte na: https://www.os-stjepanaradica-bibinje.hr/kutak-za-ucenike/492-mojaprvaknjiga 

Ustanove

Školsko zvono

Korisne poveznice