Čitanjem do zvijezda

Kategorija: Knjižnica Objavljeno: Petak, 23 Veljača 2018 Napisao/la Marijana Pavić

 

Nakon uspješno provedenog školskog natjecanja u znanju i kreativnosti, Čitanjem do zvijezda nastavilo se na županijskoj razini u OŠ Biograd.

Našu školu predstavljale su učenice sedmih razreda Cvita Sorić, Maja Sikirić i Ema Trbović u natjecateljskom dijelu, a u kreativnom dijelu predstavljanja plakata okušala se Maja Sikirić koja je u zadnji trenutak morala zamijeniti bolesnu Nou Sikirić, autoricu plakata i našu vrsnu slikaricu. Na natjecanju je sudjelovalo ukupno pet škola iz naše županije. Iako, nažalost, nismo plasirani na državno natjecanje dobili smo pohvale i vrlo smo zadovoljni našim prvim sudjelovanjem na ovom natjecanju u čitanju i kreativnosti. Čestitke svim sudionicima školskog i županijskog natjecanja koji su bogatiji za dva nova romana koji nisu u sklopu obvezne lektire: Gregov dnevnik Jeffa Kinneya i Koru od jabuke Jadranke Klepac.

 

Plakat je izradila Noa Sikirić, učenica 7.a razreda

Ustanove

Školsko zvono

Korisne poveznice