Učenici učenicima

Kategorija: Knjižnica Objavljeno: Utorak, 06 Lipanj 2023 Napisao/la Marijana Pavić

  Učenici 4. c razreda Klara Lučić i Antoni Delija sa svojom učiteljicom Dijanom Budiša pripremili su igrokaz Kraljevski krojač koji su izveli pred učenicima iz Produženog boravka u prostoru ispred školske knjižnice.

Igrokaz Kraljevski krojač nastao je na predlošku skandinavske narodne priče, a Antoni i Klara maestralno su ga izveli te je publika uživala,,a pomalo i sudjelovala u izvedbi jer je riječ o interaktivnom igrokazu. Sjajni glumci nagrađeni su velikom pozornošću tijekom izvedbe i gromoglasnim pljeskom na završetku, a Antoni i Klara potaknuli su u našim najmlađim školarcima želju da se i oni uskoro odvaže na upriličenje vlastitog igrokaza. 

Ustanove

Školsko zvono

Korisne poveznice