eTwinning škola

Napisao/la Marina Lisica

Naša škola je ponosni nositelj oznake eTwinning škola!

Članstvom u eTwinningu naši učitelji i ostalo školsko osoblje postali su dio "zajednice za škole u Europi". U okviru eTwinninga učitelji organiziraju i provode s učenicima aktivnosti putem interneta u suradnji s kolegama iz raznih zemalja. eTwinningovu zajednicu čine tisuće učitelja i edukatora koji dijele viziju inkluzivnih škola u kojima se informacijska i komunikacijska tehnologija upotrebljava na smislen način i izvlači najbolje iz vještina 21. stoljeća. Nositelji oznake eTwinning škole izvrsni su primjeri toga kako cijele škole mogu imati koristi od eTwinninga. Te škole aktivno promiču vrijednosti i pedagošku praksu eTwinninga, referentna su točka za svoju lokalnu zajednicu i predstavljaju model za druge škole. Ove godine 182 škole nagrađene su oznakom eTwinningove škole, a među njima je i naša škola. 

Hitovi: 196

Ustanove

Školsko zvono

Korisne poveznice