Tjedan za darovite

Objavljeno: Utorak, 20 Listopad 2020 Napisao/la Marina Lisica

Osnovna škola Stjepana Radića Bibinje organizirala je radionice za darovite učenike u razdoblju od 31. kolovoza 2020. do 4. rujna 2020. Učenici petih i šestih razreda sudjelovali su na radionicama iz Matematike s učiteljicom Monikom Peša, učenici šestih razreda na radionicama kritičkog mišljenja s knjižničarkom Marijanom Pavić, a učenici trećih razreda na radionicama Engleskog jezika s učiteljicom Marinom Lisica. 

S obzirom na trenutnu Covid-19 situaciju u svijetu, radionice nisu bile otvorene za javnost već su učenici bili osobno pozvani da sudjeluju u "Tjednu za darovite" Zadarske županije. 
Radionice su organizirane uz poštivanje svih epidemioloških mjera i držanja distance propisanih od HZJZ.
 
Hitovi: 463

Ustanove

Školsko zvono

Korisne poveznice