Logo projekta

Kategorija: Diseminacija Objavljeno: Ponedjeljak, 27 Rujan 2021 Napisao/la Marina Lisica

 

Na Učiteljskom vijeću održanom 23. rujna 2021., nastavnica Likovne kulture, Miljana Čavar Radić, akademska slikarica, predstavila je logo novog Erasmus+ projekta "Bridging the Gap". 

Crveni kvadratići, simbol prepoznatljivosti naše Domovine, prikazuju most tj. tron na kojeg se svatko može popeti i tako premostiti razlike bez obzira tko je i kakve poteškoće ima. Inicijalna slova projektnog imena B (Bridging) i G (gap) su povezana s "the" te izborom boje i karakterom crta slikovno prikazuju različite karaktere učenika. Tu je još i simbol palac gore na početku i kraju "mosta" budući da danas mladi rade i žive za "lajk". Kad dobijemo palac gore sve probleme je lakše premostiti. 

Hitovi: 361

Ustanove

Školsko zvono

Korisne poveznice