Sjednica Učiteljskog vijeća

Kategorija: Diseminacija Napisao/la Marina Lisica

   

U petak 7. siječnja 2022., na sjednici Učiteljskog vijeća, održana su dva predavanja u sklopu diseminacije Erasmus+ projekta "Bridging the Gap" koji se provodi u našoj školi.

Učiteljice Jasminka Adžić Sikirić i Marta Škunca prisutnim učiteljima su prenijele iskustva i znanja stečena na tečaju Managing a Diverse Classroom: Facing Upcoming Challenges. Tečaj se održavao u Ateni od 11. - 16. listopada. Prisutni učitelji su tako upoznati s različitim metodama diferencijacije, suvremenim metodama evaluacije (vršnjačko vrednovanje i samovrednovanje) te su učili kako se suočiti s izazovima današnjice kroz praktičnu radionicu (prihvaćanje različitosti i inkluzija).

U drugom dijelu sjednice, učiteljice Marijana Kandić i Monika Peša su prisutnim učiteljima prenijele svoja iskustva s tečaja Intensive English Language and Culture Course održanog u Dublinu od 18. - 23. listopada. 

 

 

Hitovi: 195

Ustanove

Školsko zvono

Korisne poveznice